ARTYKUŁY BUDOWLANE 

piany i silikony
Piana i silikon oraz kotwa chemiczna to podstawowe materiały budowlane do wykończenia domu i mieszkania oraz przy pracach remontowych. Oferujemy wysokiej jakości piany do montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych prac montażowych czy izolacyjnych. Silikony zapewniają trwałe oraz elastyczne uszczelnienie. 
impregnaty do drewna

Chcesz zabezpieczyć drewno budowlane przed biodegradacją i czynnikami atmosferycznymi?
Zaopatrz się w produkty pozwalające trwale chronić drewno przed owadami i grzybami – impregnaty do drewna
Oferujemy szeroką gamę produktów ochronno-dekoracyjnych do mebli ogrodowych, ogrodzeń i altan. 

folie budowlane
Folie budowlane powszechnie stosuje się w budownictwie z uwagi na wiele możliwości ich użycia.
Oferujemy wysokiej jakości folie izolacyjno-budowlane, folie paroizolacyjne, folie do izolacji fundamentów i membrany dachowe.
papy gonty asfaltowe

Bitumiczne pokrycia dachowe: papy, gonty, płyty faliste to popularne i jedne z tańszych rozwiązań na dach.
W naszej ofercie – papy asfaltowe zgrzewalne wierzchniego krycia i podkładowe, papy tradycyjne i gonty bitumiczne. 

hydroizolacje

Nasze izolacje bitumiczne ochronią Twój budynek przed wilgocią na zewnątrz oraz wewnątrz. Oferujemy masy bitumiczne i asfaltowo-kauczukowe wykorzystywane do hydroizolacji fundamentów i konserwacji dachów, masy szpachlowe do doraźnych napraw dachów oraz taśmy do obróbek dekarskich. 

taśmy

Poszukujesz najwyższej jakości taśm samoprzylepnych do zastosowań prywatnych i komercyjnych? Łatwe w użyciu, doskonałej jakości maskujące taśmy klejące stosowane do ochrony powierzchni przed malowaniem, taśmy tynkarskie, techniczne taśmy do szybkich napraw, taśmy izolacyjne, folie malarskie ochronne, folie strech. 

farby i rozpuszczalniki

Emalie olejno-ftalowe do dekoracyjnego i ochronnego malowania drewna, metalu na zewnątrz i wewnątrz budynków, antykorozyjne podkłady przeznaczone do ochrony metalu, farby i lakiery w spray, markery geodezyjne, białe farby akrylowe do malowania ścian i sufitów, pełna gama rozpuszczalników.