ELEMENTY ZŁĄCZNE

złącza ciesielskie

Największa oferta złączy ciesielskich do wszelkich rodzajów połączeń elementów każdej konstrukcji – montaż domów szkieletowych, więźby dachowej, drewnianej architektury ogrodowej i ogrodzeń drewnianych.

wkręty ciesielskie

Głównym zastosowaniem wkrętów ciesielskich do drewna jest łączenie elementów konstrukcji szkieletowych – krokwi, kontrłaty i łaty, więźby dachowej. W pełni zastępują gwoździe budowlane, nie wymagają nawiercania. 

wkręty samowiercące

Wkręty samowiercące do każdego zastosowania. Wszystkie typy gwintów, łbów, materiałów, wymiarów. Dostosowane do wszystkich typów podłoża.

gwoździe

Gwoździe budowlane, walcowane skrętnie i pierścieniowo, gwoździe do łączników ciesielskich, gwoździe papowe, skoble, gwoździe łączone do urządzeń pneumatycznych, w powłoce galwanicznej oraz bez pokrycia. 

śruby pręty gwintowane

Śruby i pręty gwintowane przeznaczone są do połączeń elementów konstrukcyjnych i budowlanych. Oferujemy śruby zamkowe do drewna, śruby imbusowe, wkręty metryczne do metalu, pręty gwintowane.

nakrętki podkładki

W ofercie nakrętki 6-kątne, kołpakowe, skrzydełkowe, łącznikowe oraz podkładki zwykłe, poszerzone, sprężyste, EPDM, do papy i eternitu.

liny łańcuchy

Liny stalowe ocynkowane o dużej wytrzymałości do różnorodnych zastosowań, liny plecione, polipropylenowe, haki, śruby rzymskie, zaciski, karabińczyki, łańcuchy

nity

Nity mają szerokie zastosowanie we wszelkiego typu połączeniach, dając dużą swobodę projektowania i montażu. 
Oferujemy nity aluminiowe, stalowe, nierdzewne do łączenia blach.