O nas

Zakonek to rodzinna firma założona w 1997 r. Od początku działalności nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nasz asortyment.

Ciężko pracujemy, by stworzyć miejsce, które będzie odpowiedzią na najbardziej zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. Z roku na rok nasza firma zyskuje coraz bardziej ugruntowaną pozycję na rynku.

Współpracujemy z hurtowniami i detalistami, dużymi firmami przemysłowymi, przedsiębiorstwami z sektora budownictwa. Swoją ofertę kierujemy również do rzemieślników, majsterkowiczów i hobbystów. Każdej grupie klientów oferujemy odpowiedni asortyment, który dostarczamy na warunkach dopasowanych do potrzeb i możliwości klienta.

Jesteśmy miejscem, w którym najważniejszy jest klient. Uważnie obserwujemy zmiany zachodzące na rynku, kierujemy się Państwa potrzebami i zgodnie z nimi rozbudowujemy swój asortyment.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, jak istotna jest jakość oferowanych produktów. Asortyment sklepu Zakonek to zbiór solidnych, sprawdzonych artykułów. Niezależnie od tego, czy to artykuły metalowe, malarskie czy artykuły budowlane – każdą kategorię tworzymy z największą uwagą, wprowadzając jedynie to, czego sami byśmy użyli.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie ewentualnych pytań – kontaktu z naszym biurem obsługi.

Zapraszamy