NARZĘDZIA

W naszej ofercie setki narzędzi ręcznych, które każdy fachowiec, warsztat i majsterkowicz powinien mieć na wyposażeniu. Polecamy młotki, klucze, szczypce, nasadki, miarki, pace, kielnie, nożyce, noże i… wiele, wiele innych.

Szeroki wybór elektronarzędzi do prowadzenia prac remontowo-budowlanych od uznanych producentów. Potężne młoty udarowo-obrotowe, niezawodne szlifierki kątowe, wytrzymałe wiertarki, pełna gama narzędzi akumulatorowych i maszyn budowlanych.

Akcesoria do elektronarzędzi – posiadamy bogatą gamę wierteł do betonu, metalu, drewna, pił tarczowych do każdego materiału, dłut, tarcz diamentowych, brzeszczotów i wiele innych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów ściernych i spawalniczych.
Papiery ścierne w arkuszach i rolkach, krążki ścierne, pasy bezkońcowe, tarcze do cięcia i szlifowania. 

Dobre narzędzia ogrodowe uprzyjemnią pracę! Mamy narzędzia do uprawiania roślin, kopania i grabienia w ogrodzie. Znajdą u nas Państwo zarówno narzędzia ręczne, spalinowe i elektryczne, wśród nich sekatory, szpadle, grabie, siekiery, kosiarki, kosy spalinowe, podkaszarki, węże do podlewania oraz opryskiwacze. 

W naszej ofercie drabiny aluminiowe teleskopowe – łatwe w transporcie i przechowywaniu, drabiny domowe przeznaczone do użytku w gospodarstwie domowym, aluminiowe przystawne i najbardziej uniwersalne 3-częściowe pomosty robocze i rusztowania przejezdne. Posiadamy także drabiny drewniane i rusztowania warszawskie. 

Technika montażu bezpośredniego obejmuje gamę urządzeń gazowych i pneumatycznych służących do wbijania gwoździ, sztyftów i zszywek wykorzystywanych od budownictwa płytowo-szkieletowego po prace wykończeniowe. 

Bogata oferta pneumatyki – szeroki wachlarz modeli kompresorów olejowych i bezolejowych dostosowanych pod względem parametrów do potrzeb każdego użytkownika. Narzędzia – klucze udarowe, pistolety do malowania i przedmuchiwania, węże i systemy złączek. 

Wybór akcesoriów związanych bezpośrednio z oświetleniem. Wysokiej jakości przedłużacze do warsztatu, ogrodu, na budowę oraz domu, lampy warsztatowe, halogenowe oraz LED.

Maszyny budowlane – betoniarki każdej pojemności, zagęszczarki do betonu, stopy wibracyjne, pompy, mechaniczne buławy wibracyjne, listwy wibracyjne, przecinarki do asfaltu i bloczków.