ZAMOCOWANIA

kotwy wklejane

Kotwy wklejane chemiczne zapewniają szybki, pewny i bezproblemowy montaż, dzięki wysokiej przyczepności do podłoża i dużej twardości tworzy połączenia o najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Do stosowania we wszystkich rodzajach materiałów budowlanych, mocowanie balustrad, ogrodzeń, bram, prętów gwintowanych, złącz ciesielskich, konstrukcji metalowych.

kotwy mechaniczne

Szeroki wybór kotew mechanicznych, które mogą się przydać podczas budowy domu. Oferujemy kotwy tulejowe do małych obciążeń, kotwy opaskowe przeznaczone do mocowania w zakresie średnich i dużych obciążeń elementów konstrukcji budowlanych, podstaw do maszyn, konstrukcji stalowych, barier ochronnych, ogrodzeń i balustrad. 

zamocowanie lekkie

Zamocowania lekkie – różnego typu zamocowania stosowane do średnich i niskich obciążeń. Tradycyjne kołki rozporowe do każdego materiału podłoża stosowane przy pracach wykończeniowych – montaż szafek, listew przypodłogowych, kołki, wkręty do montażu drzwi i okien. 

zamocowanie termoizolacyjne

Zamocowania termoizolacyjne – izolacji fasadowych służą do kotwienia warstw płyt termoizolacyjnych do elewacji i stanowią jeden z kluczowych elementów systemów ociepleń. Kołki do montażu warstw termoizolacyjnych na  elewacjach budynków, płyt styropianowych i z wełny mineralnej, siatka elewacyjna oraz narożniki aluminiowe z siatką. 

mocujące do płyt kartonowogipsowych

Płyty kartonowo-gipsowe to popularny sposób wykańczania ścian w domach i mieszkaniach. Oferujemy system łączników, wieszaków służących do montażu stelaży sufitów podwieszanych i ścian wykonanych z płyty gipsowo-kartonowej, narożniki aluminiowe oraz taśmy łączeniowe.