OKUCIA BUDOWLANE

zamki wkładki

Zamki i wkładki to pierwsze ogniwo stanowiące o naszym bezpieczeństwie, w związku z tym, warto dokonać przemyślanego wyboru.
Szeroki wybór zamków wierzchnich wpuszczanych do stolarki aluminiowej i PCV, elektrozaczepów, wkładek do drzwi atestowanych i zwykłych.

klamki

Klamki do drzwi są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu i choć głównie pełnią rolę praktyczną, to ponadto są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym ozdabiającym każde wnętrze.
Znajdziecie Państwo klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz aluminiowych. Wykonane z różnorodnych materiałów w szerokiej gamie wzorów i pokryć, klamki ekonomiczne i ekskluzywne.

zawiasy zasuwy

Zawiasy i zasuwy stosowane są jako elementy zamykające.
Zastosowanie:

  • drzwi
  • bramy
  • furtki
  • okiennice
złącza ogrodowe

Złącza ogrodowe stosowane do słupów drewnianych jako elementy utwierdzające do podłoża. Za ich pomocą można mocować słupy na podłożu drewnianym, betonowym oraz bezpośrednio w gruncie. Można zbudować podstawowe elementy architektury ogrodowej takie jak: altanki, płoty, furtki i pergole.

profile aluminiowe

Proponowane przez naszą firmę profile aluminiowe są dostępne w szerokiej gamie rodzajowej, zaczynając od kwadratowych i prostokątnych, przez kasetonowe, kończąc na specjalnego kształtu.
Najczęściej są wykorzystywane w branży budowlanej, reklamowej i meblarskiej.

wsporniki haki garażowe

Haki garażowe zdecydowanie pomagają utrzymać porządek w garażu, warsztacie i piwnicy. Zawieszając rower na ścianie, korzystając z uchwytu na opony lub montując listwę z hakami na mniejsze narzędzia można zaoszczędzić wiele cennego miejsca.